Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony edukacja.nid.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

OK,
zamknij!

Smaki dziedzictwa według Roberta Makłowicza

Zapraszamy do wysłuchania podcastu z serii „Kółko kulturowe”!
fot. Narodowy Instytut Dziedzictwa
fot. Narodowy Instytut Dziedzictwa
„Smaki dziedzictwa” to hasło tegorocznej edycji Europejskich Dni Dziedzictwa. A jakie smaki dziedzictwa bliskie są sercu Roberta Makłowicza, niewątpliwego znawcy kulinariów oraz związanych z nimi obyczajów i tradycji? Odpowiedź znajdziecie w podcaście z cyklu „ Kółko kulturowe”, do którego posłuchania serdecznie zapraszamy.

„Smaki dziedzictwa według Roberta Makłowicza” to rozmowa dziennikarki radiowej Katarzyny Pruchnickiej, dla której kuchnia stanowi od lat niewyczerpane źródło inspiracji, z Robertem Makłowiczem, osobowością telewizyjną, niekwestionowanym ekspertem w dziedzinie kulinariów, autorem książek i pasjonatem historii, który o kuchni opowiada w sobie tylko właściwy, ujmujący sposób. O przepisach z naszych rodzinnych, zakurzonych notesów, przekazywanych z pokolenia na pokolenie, potrawach regionalnych, które od lat goszczą na naszych stołach, o skarbach wywodzących się z tradycji, które często nieświadomie kładziemy na nasze talerze, ale również o tym, skąd czerpać pomysły przy organizacji wydarzeń w ramach EDD – ten podcast to prawdziwa uczta nie tylko dla smakoszy. 

Smaki dziedzictwa według Roberta Makłowicza

Przesłuchaj na YouTube:

Smaki dziedzictwa według Roberta Makłowicza