Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony edukacja.nid.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

OK,
zamknij!

Jak zwiedzamy w ponowoczesności?

Zapraszamy do wysłuchania podcastu z serii „Kółko kulturowe”!
fot. Narodowy Instytut Dziedzictwa
fot. Narodowy Instytut Dziedzictwa
Media społecznościowe i ich rola w turystyce kulturowej to temat kolejnego podcastu z serii „Kółko Kulturowe”. Łukasz Nowicki i jego gość – Barbara Łepkowska – zastanawiają się, jak bardzo Internet wpływa na nasz odbiór dziedzictwa kulturowego i w jaki sposób powinniśmy posługiwać się tym narzędziem w planowaniu naszych kulturowych podróży.

Barbara Łepkowska – historyczka sztuki, absolwentka edukacji artystycznej ASP w Krakowie, animatorka kultury, edukatorka muzealna, graficzka komputerowa, fotografka, autorka wielu projektów i materiałów dotyczących dziedzictwa kulturowego. W 2014 r. otrzymała odznakę honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”, a w 2016 r. została wyróżniona w ramach nagrody Województwa Małopolskiego im. Mariana Korneckiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie opieki i ochrony architektury drewnianej Małopolski. Autorka projektu „Sztuka na kółkach”, który otrzymał specjalną uwagę Jury w konkursie na Nagrodę Unii Europejskiej w Dziedzinie Dziedzictwa Kulturowego – Europa Nostra 2017. Prowadzi Fundację Plenerownia.

Jak zwiedzamy w ponowoczesności?

Przesłuchaj na YouTube:

Jak zwiedzamy w ponowoczesności ?