Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony edukacja.nid.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

OK,
zamknij!

Jak zachęcić Wolontariuszy do udziału w EDD?

Zapraszamy do wysłuchania podcastu z serii "Instrukcja obsługi dziedzictwa!"
fot. Narodowy Instytut Dziedzictwa
fot. Narodowy Instytut Dziedzictwa
Instrukcja obsługi dziedzictwa to nowy cykl Narodowego Instytutu Dziedzictwa skierowany do samorządów, organizatorów wydarzeń edukacyjnych i kulturalnych w tym Europejskich Dni Dziedzictwa.

Seria przybliża tematy, z którymi każdy inicjator i pomysłodawca wydarzenia związanego z dziedzictwem, historią, tradycją czy kulturą spotyka się na swojej drodze zawodowej.

Zachęcamy do wysłuchania „Instrukcji obsługi dziedzictwa” prowadzonej przez wieloletnią dziennikarkę kulturalną Polskiego Radia Programu Trzeciego, panią Katarzynę Borowiecką.

Dr Michał Laszczkowski – Prezes Fundacji Dziedzictwa Kulturowego - w wywiadzie udzielonym Katarzynie Borowieckiej opowie o roli Wolontariatu w działaniach na rzecz ochrony zabytków, a przede wszystkim o tym kogo i w jaki sposób możemy oczarować naszą pasją i entuzjazmem, realizując jednocześnie szczytne cele.

Zobacz pozostałe podcasty!

Jak zachęcić Wolontariuszy do udziału w EDD?

Przesłuchaj na YouTube:

Jak zachęcić Wolontariuszy do udziału w EDD?