Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony edukacja.nid.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

OK,
zamknij!
Zrealizowałeś projekt?
Podziel się nim. Wypełnił formularz, a my udostępnimy go na naszej stronie.
Wyślij

Aplikacja mobilna Europejskich Dni Dziedzictwa

Interesujesz się dziedzictwem? Chcesz spędzić aktywnie wrześniowe weekendy? Mamy coś właśnie dla Ciebie!
Kontakt z organizatorem
Europejskie Dni Dziedzictwa
fot. Narodowy Instytut Dziedzictwa
fot. Narodowy Instytut Dziedzictwa
Przed nami wrzesień, a wraz z nim długo wyczekiwane, niezwykłe święto zabytków, jakim są Europejskie Dni Dziedzictwa! EDD to projekt kulturalny, społeczny i edukacyjny o zasięgu ogólnoeuropejskim, którego celem jest promocja dziedzictwa. Tegorocznym hasłem święta są „Smaki dziedzictwa”, a więc skupimy się na uwielbianych przez niemal wszystkich kulinariach – rodzinnych tradycjach, przepisach, lokalnych obyczajach, zabytkach związanych z przetwórstwem i produkcją żywności.

Narodowy Instytut Dziedzictwa stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców, w tym również pokoleniom wychowanym w świecie technologii. Dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z najnowszą aplikacją mobilną EDD dostępną w sklepie Google Play. Aplikacja obejmuje wszystkie inicjatywy w ramach tegorocznej edycji EDD – „Smaki dziedzictwa”. Dzięki intuicyjnej przeglądarce (wyszukującej interesujące słowa, rodzaje wydarzeń, miasta, województwa), opcji wyboru wydarzeń polecanych lub tych w najbliższej okolicy – odkrywanie dziedzictwa może stać się niezwykle szybkie i proste.

Mamy nadzieję, że aplikacja stanie się kolejnym skutecznym narzędziem do popularyzowania Europejskich Dni Dziedzictwa i tym samym zachęci szerokie grono odbiorców do uczestnictwa w niezwykłym święcie zabytków!

Zachęcamy do włączenia się we wspólne obchody!

Zapraszamy na stronę: https://edd.nid.pl/aplikacja/ !