Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony edukacja.nid.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

OK,
zamknij!

Warsztat plastyczny PROplakat dla młodzieży (13-18 lat)

Warsztaty   |   Muzeum Narodowe w Krakowie
Warsztat plastyczny nawiązujący do prezentowanych na wystawie plakatów propagandowych.
Gdzie i kiedy?
Al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
28
Listopad 2020
Sobota godz. 10:00
Kontakt z organizatorem
Muzeum Narodowe w Krakowie
Al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
Na podstawie zdobytej wiedzy uczestnicy stworzą plakat zachęcający do działania lub zmiany postawy społecznej w zakresie bliskiego im problemu. Zapraszamy młodzież (13–18 lat).

Prowadzenie: Izabela Stawarz

Izabela Stawarz – edukatorka i artystka, na co dzień pracuje w Dziale Edukacji MNK w Zespole ds. Edukacji Formalnej. Miłośniczka modernizmu i dobrze zaprojektowanych rzeczy.

Cena biletu na warsztaty – 10 zł 

Wymagane: zaangażowanie i otwarty umysł!

UWAGA! Liczba miejsc na warsztacie ograniczona do 14 osób. Konieczna rezerwacja online! Przy braku rezerwacji całej puli miejsc możliwość wykupienia biletu w kasie w Kamienicy Szołayskich przy pl. Szczepańskim 9.

Szczegółowy regulamin zwiedzania: https://mnk.pl/artykul/regulamin-zwiedzania-w-muzeum-narodowym-w-krakowie. 

JAK SIĘ ZAPISAĆ? 

Bilety: https://bilety.mnk.pl/

Informacja: Centrum Informacji i Rezerwacji MNK – rezerwacja@mnk.pl lub tel. 12 433 57 44 (w godz. 9.00–16.00 w dni powszednie)

Bilety do kupienia: od 1.11.2020

Informujemy, że w razie rezygnacji z udziału w działaniu edukacyjnym koszty biletów zakupionych przez internet nie podlegają zwrotowi.

Osoby, którym przysługują ulgi z tytułu Karty Dużej Rodziny lub Krakowskiej Karty Rodziny są zobowiązane do okazania stosownego dokumentu przed rozpoczęciem zajęć.