Uwaga! Używamy ciasteczek. Korzystanie ze strony edukacja.nid.pl oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

OK,
zamknij!

Szkolenie „Zarządzanie dziedzictwem lokalnym i ujmowanie dziedzictwa w rewitalizacji”

Szkolenie   |   Narodowy Instytut Dziedzictwa
Gdzie i kiedy rozpoczęcie?
Online
18
Listopad 2022
Piątek godz. 10:00
wydarzenie trwa: 18.11.2022 - 25.11.2022
Kontakt z organizatorem
Narodowy Instytut Dziedzictwa
Kopernika 36/40 00-924 Warszawa
NID
Szanowni Państwo,

W imieniu Dyrektor Narodowego Instytutu Dziedzictwa dr hab. Katarzyny Zalasińskiej i Marszałka Województwa Dolnośląskiego pana Cezarego Przybylskiego oraz Marszałka Województwa Pomorskiego pana Mieczysława Struka zapraszamy na szkolenie „Zarządzanie dziedzictwem lokalnym i ujmowanie dziedzictwa w rewitalizacji”, zorganizowane dla gmin Województwa Dolnośląskiego i Pomorskiego.

Szkolenie przydatne będzie dla urzędników gminnych odpowiedzialnych za zabytki, rozwój gospodarczy, promocję, kulturę i planowanie przestrzenne. Zapraszamy także przedstawicieli lokalnych i regionalnych instytucji kultury, organizacji pozarządowych, muzeów, przedsiębiorców, aktywistów – wszystkie organizacje i osoby, które zajmują się dziedzictwem lokalnym. Zarządzanie dziedzictwem wymaga bowiem współpracy wielu lokalnych  podmiotów - dziedzictwo jest obecne w wielu dziedzinach życia gminy.

Szkolenie jest interdyscyplinarne, prowadzone przez ekspertów z różnych dziedzin. Pokazujemy, jak je efektywnie wykorzystać w rozwoju lokalnym.

Urzędy gmin prosimy uprzejmie o przekazanie niniejszego zaproszenia potencjalnie zainteresowanym pracownikom i organizacjom ze swojego terenu.

Szkolenie dla zarejestrowanych uczestników odbędzie się online w trybie modułowym, w dniach 18, 21, 22, 23 i 25 listopada 2022 r.

Należy zarejestrowanie się na każdy dzień szkoleniowy oddzielnie. System rejestruje obecność zapisanych uczestników na szkoleniu w kolejnych dniach, co pozwala na wydanie certyfikatów uczestnictwa zainteresowanym osobom.


Linki rejestracyjne:

Dzień 1: 18.11.2022

Dzień 2: 21.11.2022
 
Dzień 3: 22.11.2022

Dzień 4: 23.11.2022

Dzień 5: 25.11.2022


Szkolenie jest bezpłatne i nie ma limitów liczby zgłoszeń z jednej organizacji.

W załączeniu harmonogram szkolenia oraz ulotka o szkoleniach i prowadzących ekspertach.

W razie pytań prosimy o kontakt:

Aleksandra Chabiera
e-mail: achabiera@nid.pl